TBF Büyük Erkekler A Ligi A Grubu’nda mücadele eden Büyük Erkek takımımız yenilgisiz bir şekilde Final Grubu’na yükseldi.

Kısa bir süre önce çalışmalarına başlayan kulübümüz ilk önemli başarılarını Büyük Erkek takımı ile elde ediyor. TBF Büyük Erkekler A Ligi A Grubu’nda başarılı bir performans ortaya koyan takımımız Final Grubu’na yükseldi. Grubundaki son maçında Yıldırım Spor’u 75-57 mağlup eden takımımız 4’de 4 yaparak grubunu lider tamamladı.

SONUÇLAR

İstanbul Kağıthane Gençlik: 69 – Yücespor: 59

İstanbul Kağıthane Gençlik: 59 – İstanbul Sosyal Hizmetler: 50

İstanbul Kağıthane Gençlik: 68 – Kağıthane Hüseyin Alp: 66

İstanbul Kağıthane Gençlik: 75 – Yıldırımspor: 57

ALTYAPILARDA DENEME ANTRENMANLARI SÜRÜYOR

Çeşitli yaş gruplarında hem TBF, hem de özel liglerde mücadele eden kulübümüz Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarının yanı sıra bireysel antrenmanlarına ve takım çalışmalarına devam ediyor. Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarımıza dahil olarak ilerleyen yıllarda siz de takımlarımızda boy gösterme fırsatı elde edebilirsiniz.

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü olarak düzenlediğimiz deneme antrenmanlarına katılarak yetenekleriniz gösterme şansını kaçırmayın. Kağıthane İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde çalışmalarına devam eden kulübümüz 1999 – 2011 yılları arasında doğmuş kız ve erkek sporcuları (A Takım için 1999 ve üzeri) antrenmanlarına bekliyor.

İLETİŞİM: 0 (553) 741 78 04

Mail: bilgi@ikgsk.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber
Kız Takımlarımız İçin Seçme Düzenliyoruz
Sonraki Haber
Cumhuriyetimizin 94. Yılını Coşkuyla Kutladık