İlk Adım - Uzman antrenörler eşliğinde temel basketbol eğitimi!

Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarımızda uzman antrenör kadromuz ile beraber küçük yaştaki sporcularımıza temel basketbol eğitimini en iyi şekilde sağlayarak onları geleceğe hazırlıyoruz. 

  Geleceğin emin ellerde!

  İletişim İçin Tıklayınız!

 

TEMEL HEDEFLERİMİZ

Basketbol Sevgisi

Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarımız boyunca geleceğin basketbolcu adaylarına öncelikli olarak basketbol sevgisini aşılıyoruz.


Disiplin

İlerleyen yıllarda hayatın her alanında ihtiyaç duyacakları disiplini öğrenmeleri ve uygulamaları konusunda onları teşvik ediyoruz.


Sosyal Gelişim

Antrenmanlarımız esnasında yeni arkadaşlıklar edinme ve farklı ortamlara uyum sağlama konusunda kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz.


Takım Oyunu

Basketbolun bir takım oyunu olduğunu ve hayatları boyunca takım oyununun getireceği artıları öğrenmelerini hedefliyoruz.

BİZE YAZIN

* Doldurulması gerekli alanlar.

BASKETBOL İÇİN DOĞRU ADRES!

En değerli varlığınız olan çocuğunuz için basketbol okulu seçerken dikkatli ve araştırmacı olmanız gerekir. İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü olarak Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarımızla her bir basketbolcu adayının potansiyellerine ulaşması için gerekenlere odaklanıyoruz. Yıl boyunca temel basketbol becerileri eğitiminin yanı sıra, resmi ve özel liglere katılarak oyunculara maç tecrübesi sağlıyoruz. Kulübümüze katılmak isteyen sporcular yaş ve yetenek olarak gruplara ayrılarak gerekli eğitimleri düzenli olarak alırlar. Ayrıca bireysel olarak yeteneklerini geliştirmek isteyen oyuncularımız için bireysel antrenman programlarımız da bulunmaktadır.