Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarını sürdüren İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübümüz ilk resmi TBF Ligi karşılaşmalarına önümüzdeki günlerde çıkacak.

Kulübümüz tarihinin ilk TBF Ligi karşılaşmasına 16 Ekim 2017 Pazartesi günü çıkacak. Saat 18.30’da Bayrampaşa Spor Salonu’nda oynanacak mücadelede U18 Genç Kız takımımız, Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek. İstanbul U18 Genç Kızlar Ligi A Grubu’nda yer alan U18 Genç Kız Basketbol takımımız ligdeki ikinci mücadelesinde ise 19 Ekim Perşembe günü saat 17.00’de yine Bayrampaşa Spor Salonu’nda İstanbul Üniversitesi ile karşılaşacak.

Sezona önemli hedeflerle başlayacak olan Büyük Erkek takımımız ise İstanbul Ligi’ndeki ilk karşılaşmasında 20 Ekim 2017 Cuma günü saat 20.00’de Yücespor ile mücadele edecek. Büyük Erkek takımımızın ilk karşılaşması Küçükçekmece Spor Salonu’nda oynanacak.

DENEME ANTRENMANLARI DEVAM EDİYOR

İstanbul basketbol altyapı liglerinde mücadele edecek kulübümüz deneme antrenmanları düzenlemeye devam ediyor.

Rekabetçi ve mücadeleci takımlar kurmayı hedefleyen İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü aynı zamanda Kağıthane Basketbol Okulu çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

TBF Liglerinin yanı sıra özel liglerde de mücadele edecek olan takımlarımızda lisanslı olarak yer almak istiyorsan deneme antrenmanlarımıza katılabilirsin! 1999 – 2010 yılları arasında doğmuş kız ve erkek sporcular antrenmanlarımıza katılarak, yeteneklerini gösterebilir!

Not: A Takım için 1999 üzeri doğumlu erkek sporcular da iletişime geçebilir!

YER : KAĞITHANE İTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Darülaceze Caddesi , Şark Kahvesi Durağı Okmeydanı – Kağıthane / İSTANBUL

(CEMAL KAMACI SPOR KOMPLEKSİ YANI ve OKMEYDANI METROBÜS DURAĞI YANI)

DETAYLI BİLGİ , GÜN , SAAT ve İLETİŞİM İÇİN: 0 (553) 741 78 04

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber
Cumhuriyetimizin 94. Yılını Coşkuyla Kutladık
Sonraki Haber
2017 – 2018 Sezonu Hazırlıklarımız Devam Ediyor