İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü olarak TBF U-18 Genç Kızlar Ligi’nde mücadele eden U-18 Genç Kız takımımız için seçme düzenliyoruz. 

İstanbul U-18 Genç Kızlar A Ligi Klasman Grubu’nda son olarak Allstars İstanbul’u mağlup eden U-18 Genç Kız takımımız yeni sporcularını bekliyor. Türkiye Şampiyonası yolunda eleme maçları oynamak için şansını sürdüren takımımızda forma giymek isteyen kız sporcuları deneme antrenmanlarımıza bekliyoruz.

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü bünyesinde yer almak isteyen 1999 – 2003 yılları arasında doğmuş kız sporcular antrenmanlarımıza katılarak, yeteneklerini gösterebilir ve takımlarımızda yer alma şansı elde edebilir. Mail ya da telefon yoluyla bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ve İLETİŞİM İÇİN

Telefon: 0 (553) 741 78 04
Mail: bilgi@ikgsk.com

YER : KAĞITHANE İTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Darülaceze Caddesi , Şark Kahvesi Durağı Okmeydanı – Kağıthane / İSTANBUL (CEMAL KAMACI SPOR KOMPLEKSİ YANI ve OKMEYDANI METROBÜS DURAĞI YANI)

YENİ BAŞARILARDA YER ALMA FIRSATI

Kişisel gelişimi her zaman sportif başarının önünde tutan  kulübümüz bu anlamda daha rekabetçi ve mücadeleci takımlar kurmayı hedefliyor. Takımımıza katılarak 2017-2018 sezonunda elde edeceğimiz yeni galibiyetlerde pay sahibi olabilir, gelecek yılların başarılı kadrolarında yer alma fırsatı elde edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber
İstanbul Kağıthane Gençlik Seçme Düzenliyor
Sonraki Haber
Büyük Erkek Takımımız Namağlup Final Grubu’nda