İstanbul basketbol altyapı liglerinde mücadele etmekte olan İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübümüz 2018 – 2019 sezonu çalışmaları kapsamında seçme gerçekleştirecek.

İlk sezonunu geride bırakmaya hazırlanan kulübümüz gelecek sezonlarda daha önemli hedeflere ulaşmak için yeni yıldız adaylarını bekliyor. Hem sportif başarı, hem de oyuncularının gelişimini ön planda tutan kulübümüzün bir parçası olmak istiyorsan seçmelere katılarak yeteneklerini gösterebilirsin. Yarışmacı takımlarımızın yanı sıra basketbol okulu çalışmalarımızla ilgili de detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Telefon: 0 (553) 741 78 04
Mail: bilgi@ikgsk.com

İLETİŞİM FORMU

* Doldurulması gerekli alanlar.

ANTRENMANLARA KATIL YETENEKLERİNİ GÖSTER

İstanbul Kağıthane Gençlik Spor Kulübü olarak Seri AA ve Seri A Ligleri’nin yanı sıra özel liglerde de mücadele eden takımlarımızda yer almak için deneme antrenmanlarına katılabilirsiniz.  2000 – 2012 yılları arasında doğmuş kız ve erkek sporcular antrenmanlarımıza katılarak, yeteneklerini gösterebilir. Mail ya da telefon yoluyla bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Not: A Takım için 2000 üzeri doğumlu kız ve erkek sporcular da iletişime geçebilir!

ULAŞIM

YER : KAĞITHANE İTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ADRES : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Darülaceze Caddesi , Şark Kahvesi Durağı Okmeydanı – Kağıthane / İSTANBUL (CEMAL KAMACI SPOR KOMPLEKSİ YANI ve OKMEYDANI METROBÜS DURAĞI YANI)

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber
A Takımımız İstanbul Şampiyonu
Sonraki Haber
İstanbul Kağıthane Gençlik Seçme Düzenliyor